Renkli Duvar Rafları

Renkli Duvar Rafları

Hayalinizdeki Renkli Raflara Sahip Olun!

Günümüzde birçok evde alan sıkıntısının gözlenmesiyle birlikte tasarımcılar ve mimarlar evdeki alanı tam anlamıyla kullanmak için farklı şeyler üretiyorlar. Örneğin raflar… Mutfak, misafir odası, çalışma odası ve hatta balkonda bile yeterli alan olmadığında duvarın üst bölmesine yapılacak olan 2 adet raf sizi çok rahatlatabilir. Odanın tipine göre gerek kitaplarınızı gerek mutfak eşyalarınızı gerekse aksesuarlarınızı bu raflara yerleştirerek, odanıza, çok daha hoş ve estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Yeni baş gösteren raf sistemleriyle amacınız sadece fazlalık eşyalara yer açmak değil aynı zamanda gözünüze hitap ederek farklı bir dekorasyon oluşturmak olabilir. Yaşam alanınızda her yere rahatlıkla koyabileceğiniz pratik ve aynı zamanda dekoratif olan rafları dilediğiniz amaca göre uygulayabilirsiniz.

Örneğin uzun, ince ve soluk bir koridora duvara monte ederek koyacağınız renkli küçük ve bir o kadar eğlenceli raflarla sıkıcı antrenizi hareketlendirerek, elinizin altına gelen her türlü gereksiz ve dağınıklık yapan eşyayı toparlayabilmeniz mümkün. Buna ek olarak raflarınıza küçük ve renkli aksesuarlarla hoşluk katabilir ve raflarınızı evinizin en şık dekoru haline getirebilirsiniz.

Kendi tasarladığınız veya çeşitli dekorasyon sitelerinde görmüş olduğunuz rafları bir marangoz ile anlaşarak yaptırabilirsiniz. Renklendirmesini marangozun zevkine değil de kendi hayal dünyanıza göre şekillendirmenizi tavsiye ederiz. Guaj veya sulu boya ile istediğiniz desenleri ve renkleri karıştırabilir ve göz zevkinize hitap eden bir raf oluşturabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey sadece rafı, kalıp olarak belirleyip marangozunuza yaptırmak olacaktır. Kalıp olarak rafları mobilya ve dekoratif aksesuar mağazalarında bulabilirsiniz.

Renkli ve sevimli halleriyle, farklı tasarımlarıyla mobilya sektöründe birçok kişinin göz bebeği olan raflara vereceğiniz dizayn sizi yeni fikirlere yelken açmaya sürükleyebilir…

Bir cevap yazın